دسته‌بندی نشده, مقاله

صادرات خوراک ماهی با کیفیت عالی

صادرات غذای ماهی با کیفیت عالی

صادرات غذای  ماهی با کیفیت عالی

شرکت تعاونی تولیدی 21 بیضا بهترین تولیدکننده غذای آبزیان و ماهیان در سراسر کشور است. این مجموعه بزرگ در زمینه صادرات غذای ماهی نیز فعالیت بسیاری دارد. برای خرید غذای ماهی باید استانداردهای کیفیتی این نوع غذاها را بشناسید و از طرفی مکان معتبری را نیز برای خرید انتخاب کنید. 

 

معرفی بهترین شرکت صادرات غذای ماهی

شرکت تعاونی 21 بیضا به‌عنوان تولیدکننده اصلی غذای ماهی فعالیت می‌کند و در طی سال‌ها خدمت، تمام تلاش و تمرکز خود را در زمینه ارائه انواع غذاهای ماهی باکیفیت ارائه کرده است. ضمن اینکه در زمینه صادرات خوراک ماهی نیز فعال است. صادرات غذای آبزیان به کشورهای همسایه ایران مانند عمان، ارمنستان، ازبکستان، ترکیه، قرقیزستان، عراق ، روسیه و… انجام می‌شود. این مسئله نشان می‌دهد که تجارت شرکت 21 بیضا در سطح بین‌المللی نیز مطرح است و این شرکت به دلیل حفظ کیفیت توانسته با سایر کشورهای همسایه نیز مشارکت داشته باشد.

 

21 بیضا بهترین خوراک ماهی کشور

تلفن ثبت سفارش ویژه اصفهان:

09136977553

 کیفیت در تولید غذای ماهی

کیفیت در تولید و صادرات خوراک ماهی به‌اندازه سایر تولیدات اهمیت زیادی دارد. هرگونه اشکال یا اختلال در روند این تولید می‌تواند باعث افت کیفیت خوراک ماهی و آبزیان شود. این مسئله برای شرکت‌های پرورش ماهی خسارات بسیاری به همراه دارد. برای پیشگیری از این نوع خسارات باید کیفیت غذای ماهی‌ها را همواره مدنظر قرار دهید.

چگونه یک غذای ماهی باکیفیت بالا انتخاب کنیم؟

بسیاری از شرکت‌های نامعتبر در عرصه تولید غذای ماهی فعالیت می‌کنند. این شرکت ها صرفاً نام تجاری بزرگی دارند اما سررشته چندانی در زمینه غذای آبزیان ندارند و تنها به دنبال سودآوری هستند. متأسفانه این مسئله در نهایت منجر به ضرر مصرف‌کننده و پرورش دهندگان ماهی خواهد شد.

 

برای خرید غذای ماهی اولین کاری که باید انجام دهید این است که تبلیغات و فروش در جلوی بسته غذای ماهی را نادیده بگیرید و به لیست مواد تشکیل‌دهنده در پشت آن نگاهی بیندازید تا به بهترین ضریب تبدیل برسید.

موادی که باید از آن اجتناب کنید

در اینجا چیزی است که شما نمی‌خواهید در غذای ماهی خود ببینید.

·        پودر ماهی باکیفیت پایین

دو نوع پودر ماهی وجود دارد. پودر ماهی باکیفیت بالا از آسیاب کردن ماهی های کامل تهیه می‌شود که برای مصرف انسان مناسب نیستند. زیرا کوچک، استخوانی و چرب هستند. اما آن‌ها به‌عنوان غذای حیوانات عالی هستند زیرا. سرشار از پروتئین و امگا 3 هستند.
اما پس از آن پودر ماهی باکیفیت پایین وجود دارد. از بقایای صنعت ماهیگیری تهیه شده است. کارخانه‌های فراوری ماهی، گوشت ماهی را قطع می‌کنند و روده‌ها، فلس‌ها، پوست، استخوان‌ها و سایر مواد کاملاً ناخالص را باقی می‌گذارند.

آن‌ها تمام آن زباله‌های شگفت‌انگیز را دور هم جمع می‌کنند و خرد می‌کنند. این مواد حاوی پروتئین هستند، اما همچنین حاوی بسیاری از چیزهای غیرقابل‌هضم نیز هستند و در مقایسه با پودر ماهی کامل، واقعاً کیفیت پایینی دارند. شرکت 21 بیضا مسئله کیفیت را در تولید داخلی و صادرات غذای ماهی به‌عنوان یک اصل مدنظر قرار می‌دهد. متأسفانه اکثر شرکت‌های غذای ماهی از پودر ماهی باکیفیت پایین استفاده می کنند.

·   غلات/حبوبات زمینی

ماهی نمی تواند چیزهایی مانند سویا یا گلوتن گندم را به خوبی هضم کند. سیستم گوارش آن ها برای تجزیه چیزهایی مانند غلات تکامل نیافته است. بنابراین موادی مانند گندم و سویا عمدتاً به عنوان زباله از سیستم گوارش آن ها عبور می کنند و سپس در مخزن تجزیه می شوند و آب شما را کثیف می کنند.

حتی غذاهای باکیفیت شامل برخی از محصولات غلات/حبوبات زمینی هستند، بنابراین نمی توانید به طور کامل از آن ها دور شوید. اما بهتر است با برندی همراه باشید که غلات/حبوبات زمینی یکی از سه ماده اصلی  آن نباشند. به این ترتیب، می دانید که درصد بسیار کمتری از غذا را تشکیل می دهند.

صادرات غذای آبزیان در شرکت تعاونی 21 بیضا

شرکت تعاونی 21 بیضا در زمینه صادرات خوراک ماهی قزل آلا، صادرات غذای ماهی کپور، تیلاپیا و… مشارکت دارد. همان طور که می دانید هر کدام از این نوع ماهی ها با توجه به نوع حیات و رده بندی که دارند، تغذیه می شوند. از این رو صادرات خوراک ماهی قزل آلا با کپور تفاوت دارد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *